Nasza Kadra

Magdalena Żołądek

Założycielka HappyNest Center. Certyfikowana międzynarodowo Nauczycielka Technik Oddechowych i radzenia sobie ze stresem Art of Living – najskuteczniejszej i najbardziej przebadanej techniki oddechowej na świecie, wpisanej do WHO. Prowadzi kusy dla Dzieci, Nastolatków i Dorosłych. Trenerka Akademii Nauki – kursów rozwijających biegłe czytanie, uczenie się i poczucie własnej wartości dla Dzieci.

Marcin Skaba

„Moja przygoda z muzyką rozpoczęła się wcześnie, miałem dziewięć lat. Tata brał akordeon do ręki i grał, mama lubiła tańczyć, ja lubiłem biegać wokół stołu (śmiech). Powiedziałem tacie, że chcę grać, od razu wiedziałem, że na skrzypcach. Trafiłem do szkoły muzycznej w Piotrkowie Trybunalskim, potem do Katowic na Wydział Jazzu i Muzyki Estradowej. Był to piękny okres poznawania ludzi, muzyki. ”

Katarzyna Kamionka

Certyfikowany Edukator Pozytywnej Dyscypliny.
Mama dwójki Dzieci, 5-letniej Zuzi i dwuletniego Krzysia. Z wykształcenia romanistka i lektor języka francuskiego z 20-letnim doświadczeniem, pedagog przedszkolny i wczesnoszkolny.
Uwielbia sport, podróże i dobrą książkę.

Dorota Miecznik

Pasją Doroty są Dzieci i wszystko co z nimi związane.

Studiuje pedagogikę, a od 3 lat pracuje w Przedszkolu. Z nami współpracuje jako Trenerka Akademii Nauki – zajęć rozwijających kompetencje biegłego czytania, uczenia się, technik pamięci, koncentracji i uważności oraz budowania poczucia własnej wartości i wzmacniających relacji.

Ula Sarnecka

Certyfikowany Coach VVC, z wykształcenia ekonomista, pedagog oraz trener rozwoju osobistego. Z sukcesem pracuje dla szkół i instytucji kultury na terenie całej Polski prowadząc zajęcia, warsztaty i wykłady na temat prewencji uzależnień (w sposób, który doceniają Dzieci), zdrowego stylu życia, budowania motywacji wewnętrznej oraz komunikacji i efektywnego uczenia się.
Z pasji specjalistka Totalnej Biologii i Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, którą zgłębia od 13 lat. Certyfikowany Edukator Pozytywnej Dyscypliny dla Rodziców.

Ewa Meissner

Dyplomowana muzykoterapeutka pracująca z wibracją dźwięków
kamertonów, mis himalajskich oraz gongów. Posiada dyplom z muzykoterapii dogłębno-
komórkowej, masażu hawajskiego, masażu RDT olejkami Young Living, refleksoterapii oraz
metody One Brain. Od ponad 5 lat prowadzi relaksacyjne kąpiele w dźwiękach w Polsce oraz we Włoszech jak również zajęcia z muzykoterapii dla dzieci autystycznych i niepełnosprawnych w ośrodku NFZ w Warszawie.

Scroll to Top