Program

Spokój i Radość są Twoją prawdziwą Naturą!

Zapisz swoje Dziecko i odpręż się.

 

Wyjątkowe Półkolonie w HappyNest to MIX najlepszej zabawy i wartościowych aktywności! Z pasją prowadzimy dla Dzieci zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalne, intelektualne i społeczne, dbając o wzmocnienie obszarów:
budowania poczucia własnej wartości, rozwijania umiejętności liderskich, zarządzania emocjami, radzenia sobie ze stresem, kompetencji biegłego czytania, technik uczenia się przydatnych do szkoły(!), technik pamięciowych, koncentracji ORAZ DUŻO DOBREJ ZABAWY w najlepszym stylu! Do tego własny 900 m2 Ogród i Podchody w 500 m2 HappyNest Center z prawdziwego zdarzenia!

JUŻ BLISKO 700 zadowolonych DZIECI cieszy się regularnymi zajęciami w naszym Centrum (2020, 2021, 2022, 2023)! ❤

 

Tel. 607 093 522

 

Na półkoloniach każde Dziecko rozwija skrzydła realizując swój potencjał i szlifując swoje mocne strony. Nie zmuszamy Dzieci do podejmowania aktywności, w których nie czują się komfortowo. Wiemy, że kiedy tylko zapewnimy wzmacniającą, życzliwą atmosferę, Dzieci nieraz zaskakują nas swoją odwagą! Stawiamy na dobrą atmosferę, budowanie wzmacniających relacji, rozwijanie ważnych w dzisiejszym świecie kompetencji społeczno-emocjonalnych i efektywne radzenie sobie ze stresem oparte na przebadanych naukowo narzędziach!
Regularny Harmonogram dnia:
8:00-9:00 zabawy integracyjne
9:00 śniadanie
9:30-11:30 blok zajęć
w zależności od pogody – gry i sport w Ogrodzie, wyjście na plac zabaw, taniec dla chętnych, poranna gimnastyka

DALEJ procesy i zabawy budujące poczucie własnej wartości, relacje w grupie oraz techniki pamięciowe, koncentracji + wiedza z obszaru neuronauki (o mózgu trójjedynym, o tym co sprawia że możemy uczyć się efektywnie, szybciej, zapamiętujemy na dłużej i jak wdrożyć to w naszą codzienność); eksperymenty.

W wybrane dni atrakcje specjalne:
– Capoeira z Trenerką Martyną
– Zajęcia taneczne z Trenerką Pauliną
– Koncert muzyczny z Marcinem Skabą

W wybrany dzień WYCIECZKA na duży basen w Raszynie – dodatkowo 100 zł

11:30 drugie śniadanie
12-13 blok zajęć ze mną, Założycielką HappyNest Center – procesy rozwijające poczucie własnej wartości, bycie i działanie na 100%, otwartość na innych, pielęgnowanie wdzięczności, uwalnianie negatywnych emocji; wiedza i techniki efektywnego radzenia sobie ze stresem, techniki oddychania, mindfulness.
13-14 obiad i odpoczynek czyli relaksacja jako narzędzie do stosowania w domu

14-16 popołudniowy blok zajęć
w zależności od pogody – wyjście na dwór / zajęcia plastyczne / procesy i zabawy
16 podwieczorek
16:20 podsumowanie, refleksje, sharing
16:40-17:00 odbiór przez Rodziców / powrót własny

Dla chętnych Dzieci – dodatkowo istnieje możliwość Nocowanki w piątek zamykającej półkolonie (dodatkowo płatna 100 zł, przy grupie min. 10 Dzieci).

Tel. 607 093 522

Dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzacie nas już od kilku lat. Nasze Półkolonie HappyNest są niezapomnianym doświadczeniem dla Waszych Dzieci. Oferujemy profesjonalne i pełne zaangażowania podejście do pracy z Dziećmi, stawiając na rozwój, radość i bezpieczeństwo. Zapewniamy również wykwalifikowaną kadrę oraz bogaty program zajęć.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz profili w mediach społecznościowych, gdzie możecie śledzić nasze aktualności i wydarzenia. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt. Jesteśmy do Waszej dyspozycji!

Do zobaczenia na Półkoloniach HappyNest!1

Sporty i zabawy w
Ogrodzie

– Zabawy w 900 m2 Ogrodzie z placem zabaw i trampoliną!
– Piłka nożna + wyjście na nowoczesne boisko do sąsiadującej szkoły
– Spacery na plac zabaw

Gimnastyka, taniec

Codziennie dbamy o nasze ciało 🙂 Trochę ruchu, w rytm muzyki pobudza ciało i umysł oraz pozwala zrzucić napięcie. To jak element higieny, zaczynamy od nich nasz dzień jak również każde zajęcia radzenia sobie ze stresem czy budowania poczucia własnej wartości!

Eksperymenty

Eksperymenty chemiczne i fizyczne to nasza specjalność! Prowadzimy je przez cały rok podczas naszych zajęć Akademii Nauki! <3

Joga / taniec dla chętnych

Przez zabawę i elementy zespołowe – skupiamy się na usprawnianiu rozwoju psycho-ruchowego jak również połączenie z wewnętrznym kompasem Dziecka. Pogłębiamy kompetencje społeczne, siłę motywacji wewnętrznej i współdziałanie, wiarę we własne możliwości, wewnętrzną siłę i równowagę psycho-fizyczną. Joga wycisza, uspokaja, buduje samodyscyplinę a odpowiednio poprowadzona przynosi wiele radości i satysfakcji! Dzieci nauczą się m.in. kultowych Powitań Słońca w wersji do muzyki!

Techniki radzenia sobie
ze stresem

Proste techniki relaksacji, uważności, uświadamiania sobie swoich emocji i zarządzanie nimi, rozwijanie inteligencji emocjonalnej. Pzzekierowywanie tendencji umysłu z negatywizmów na pozytywy.

Jak mówią o nich eksperci – Kompetencje XXI wieku.

Gry i zabawy
integracyjne

Zajęcia uczące budowania wzmacniających relacji, pracy w grupie, współpracy,  rozwijające pewność siebie i potencjał uczestników.

Zajęcia plastyczne, tworzenie makiet 3d

Dla chętnych – zajęcia plastyczne rozpoczynające się od muzyki relaksacyjnej i wizualizacji, która wprowadza Dzieci w nastrój, kiedy to wyłączają lęk przed oceną a odnajdują większą pewność siebie i podłączenie się do intuicji i twórczej kreatywności.

Nocowanka dla chętnych w piątek

Dla chętnych Dzieci Nocowanka filmowa zamykająca nasze wyjątkowe półkolonie 🙂

Nocowanka odbywa się po wcześniejszym ustaleniu z organizatorem półkolonii – nie jest możliwa we wszystkie turnusy. Płatna dodatkowo 100 zł od Dziecka, min ilość Dzieci: 10.

Zespół muzyczny: tworzenie muzyki!

Jedna z atrakcji do wyboru (lub Capoeira lub taniec) w zależności od dostępności trenerów.

 

Budowanie poczucia
własnej wartości

Ćwiczenia podnoszące samoocenę, pewność siebie, poczucie własnej sprawczości i wiarę we własne możliwości. Nauka akceptacji Siebie niezależnie od okoliczności, praktyka wdzięczności, wzajemne docenianie siebie komunikatami ROZWOJOWYMI (Carol Dweck).

Capoeira!

Capoeira to brazylijskie połączenie technik śpiewu, sztuk walki i akrobatyki! Doskonała bezkontuzyjna zabawa dla Małych i Dużych! <3

Zapisz swoje Dziecko

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Pola wyboru
Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez V9 Magdalena Żołądek zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.) oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Scroll to Top